IMG_7184.jpg

Wydarzenia - Polska Szkoła przy PMK

Witaj Szkoło!

W najbliższą niedzielę, 30 września zapraszamy rodziców i dzieci na mszę świętą rozpoczynającą rok szkolny 2018/2019 w Polskiej Szkole w Lozannie. Na mszy św. o godzinie 18.00 zostaną poświęcone przybory szkolne i tornistry dzieci. Adres: Parafia St.Etienne, Route d'Oron 10, Lozanna. 
Serdecznie zapraszamy także niezdecydowanych rodziców do zapoznania się z ofertą naszej szkoły!
 
 
 
Już w niedzielę 16 września odbędzie się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego w Polskiej Szkole w Marly. Na mszy świętej (jak zwykle o godzinie 9:30), skierowanej głównie w tym dniu do dzieci, nastąpi poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Po mszy świętej odbędą się pierwsze zajęcia lekcyjne. Mamy nadzieję, że liczba dzieci w szkole będzie systematycznie rosła! Serdecznie zapraszamy do zapisów nowych uczniów :)
 
W tym roku planowane jest utworzenie grupy dla dzieci już od trzeciego roku życia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu :)
 
 
Do zobaczenia wkrótce!