IMG_7256.jpg

Wydarzenia - Polska Szkoła przy PMK

Bal karnawałowy w Lozannie

 Karnawał to czas, na który czekają wszyscy wychowankowie naszej szkoły! To moment, w którym można przebierać się do woli! W tym roku pomysłowość uczniów nie znała granic, wraz ze swoimi rodzicami przygotowali  oni kolorowe stroje karnawałowe. Na balu nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, czy piratów, pojawiły się postaci z bajek i komiksów, a nawet poważni biznesmeni i przedstawiciele służb porządkowych. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przeplatane licznymi zabawami! Nie zbrakło też konkursów ze wspaniałymi nagrodami - w tym konkursu na Najpiękniejszą Maskę Karnawałową! Niespodzianką dla opiekunów były przygotowane wcześniej, tradycyjne i kolorowe kotyliony, którymi zostali obdarowani przez naszych małych przebierańców. To symboliczne zaproszenie do wspólnej zabawy wprawiło w doskonały nastrój wszystkich zebranych - tych dużych i małych! Radości nie było końca. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia. Dobry humor dopisywał wszystkim gościom!
Zapraszamy do naszej galerii.