IMG_7319.jpg

Wydarzenia - Polska Szkoła przy PMK

Dzień Rodziny w Lozannie

Dzieci z naszej szkoły przygotowały sporo niespodzianek dla mamy i taty z okazji Dnia Rodziny. Nie zabrakło pomysłowych inscenizacji na podstawie wierszy Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima. Maluchy oraz dzieci z grup starszych w pomysłowych maskach i kolorowych kostiumach przeniosły rodziców w szczęśliwe czasy dzieciństwa. Przypomniały wycieczki do zoo, pracę w ogródku razem z pokaźną grupą pomocników oraz wesołe powitanie wiosny. Inscenizacjom towarzyszyły radosne piosenki.

Dużą niespodzianką dla rodziców były kolorowe kwiaty, słodkie serca oraz prezenty własnoręcznie wykonane przez dzieci. Młodzi artyści, którzy w bardzo ciekawy sposób zaprezentowali swoją rodzinę w konkursie plastycznym, otrzymali nagrody i dyplomy. Dzieci były zadowolone z niespodzianek i poczęstunku, który przygotowała Polska Szkoła. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w zorganizowanie Dnia Rodziny.

Zapraszam do naszej galerii.