IMG_7268.jpg

Wydarzenia - Polska Szkoła przy PMK

Konkurs "Jan Paweł II w oczach dziecka

„Jan Paweł II w oczach dziecka” – taki był temat konkursu dla dzieci ogłoszonego jesienią 2015 roku w Marly. Wzięły w nim udział zarówno dzieci chodzące do Polskiej Szkoły, jak też i takie które po prostu uczęszczają na msze święte w PMK. Pomysły dzieci były różne – od typowych albumów ze zdjęciami, poprzez wykonane własnoręcznie (np. w kształcie ulubionego zwierzaka), do planszy przedstawiającyh sylwetkę Papieża. Wszystkie prace można zobaczyć w naszej galerii.

Dzieci podzielone zostały na 3 grupy, a wyniki  rozstrzygniętego w lutym konkursu przedstawiają się następująco:

Grupa najmłodsza:

1. Daniel Chassot

2. Piotr Mioduszewski

 

Grupa średnia:

1. Mikołaj Górecki

2. Natalia Biszczanik

3. Bartosz Biszczanik

 

Grupa najstarsza:

1. Amelia Chassot

2. Ola Meyer

3. Adam Mioduszewski

 

Wszystkie dzieci biorące udział w  konkursie, także te których prace znalazły się poza „podium” dostały nagrody od organizatorów.

Gratulacje dla wszystkich uczestników!

B.M.